PRIJEDOR - Policija u Kozarskoj Dubici uhapsila je na obali rijeke Une dva državljanina Albanije zbog sumnje da su namjeravala da ilegalno pređu granicu i dođu na teritoriju Hrvatske, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Prijedor.
Uhapšeni državljani Albanije imaju 30 i 21 godinu.
O slučaju su obaviješteni Terenski centar za strance Banjaluka i Granična policija BiH.
Lica su uhapšena juče u 17.45 časova, a oko 21.00 čas preuzeli su ih pripadnici Granične policije BiH na dalje postupanje.