Hronika

Albanski državljani pokušali ilegalno da pređu granicu

Albanski državljani pokušali ilegalno da pređu granicu
Albanski državljani pokušali ilegalno da pređu granicu
Srna

PRIJEDOR - Policija u Kozarskoj Dubici uhapsila je na obali rijeke Une dva državljanina Albanije zbog sumnje da su namjeravala da ilegalno pređu granicu i dođu na teritoriju Hrvatske, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Prijedor.

Uhapšeni državljani Albanije imaju 30 i 21 godinu.

O slučaju su obaviješteni Terenski centar za strance Banjaluka i Granična policija BiH.

Lica su uhapšena juče u 17.45 časova, a oko 21.00 čas preuzeli su ih pripadnici Granične policije BiH na dalje postupanje.

Najčitanije