Hronika

Autobus udario 12-godišnju djevojčicu, hitno prebačena u Banjaluku

Autobus udario 12-godišnju djevojčicu, hitno prebačena u Banjaluku
Foto: Ilustracija | Autobus udario 12-godišnju djevojčicu, hitno prebačena u Banjaluku
N.N.

PRIJEDOR - Dvanaestogodišnja Prijedorčanka zadobila je teške tjelesne povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 13.30 sati na raskrsnici ulica Kralja Aleksandra i Miloša Obrenovića u Prijedoru.

Prema izjavama očevidaca, djevojčica je navodno gledala u telefon, kada je krenula i udarila u bočni dio autobusa kojim je upravljao R.R. (61) nakon čega je pala na beton. Nevanično se saznaje da su u pitanju povrede glave zbog kojih je hitno prebačena u Univerzitetsko-klinički centar RS u Banjaluci na daljnje liječenje.

Uviđaj su po nalogu dežurnog tužioca obavili policijski službenici PS za sigurnost saobraćaja PU Prijedor.

(avaz.ba)

Najčitanije