SARAJEVO - U sarajevskom naselju Stup dogodila se saobraćajna nesreća.
Naime, u 15:05 sati u ulici Džemala Bijedića automobil je udario muškaraca koji se kretao u pomoćnim invalidskim kolicima, potvrdio je za "Radiosarajevo.ba" portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo Irfan Nefić.
Kako je naveo Nefić, povrijeđeni muškarac prevezen je u bolnicu "Prim.dr. Abdulah Nakaš" gdje će mu biti ukazana ljekarska pomoć i utvrđen stepen povreda.
Prema Nefićevim riječima, saobraćaj se u ovom dijelu grada odvija otežano, a policija trenutno na mjestu nesreće vrši uviđaj.