Hronika

Autom udario ženu na pješačkom prelazu u Banjaluci

Autom udario ženu na pješačkom prelazu u Banjaluci
Foto: Glas Srpske | Autom udario ženu na pješačkom prelazu u Banjaluci
N.N.

BANJALUKA - Automobil je udario ženu na pješačkom prelazu u Banjaluci, prenose mediji.

Do nesreće je došlo u Aleji Svetog Save, na kružnom toku u blizini crkve Svete Trojice, a povrijeđena žena je hospitalizovana, prenosi Glas Srpske.

Za sada nije poznato više informacija.

(Glas Srpske)

Najčitanije