KONJIC - Sinoć je na području Bradine u Konjicu vozilo sletjelo s puta o čemu je obaviještena Gorska služba spašavanja Konjic.
Kako je utvrđeno po dolasku na mjesto nesreće, vozilo je sletjelo na mostu prije tunela u Bradini, a pripadnici stanice Konjic su na tom mjestu zatekli PU Konjic, Hitnu pomoć i PVJ Konjic.
Zbog sumnje na povredu kičme, nakon pružene prve pomoći povrijeđenoj osobi, pristupilo se tehnici vertikalnog izvlačenja povrijeđene zbog opisa povrede koja je to zahtijevala.
Iz GSS-a Konjic se zahvaljuju svima koji su pomogli, dok unesrećenoj osobi žele brz oporavak, prenosi N1.