Hronika

Automobilom demolirao benzinsku pumpu u Doboju

Automobilom demolirao benzinsku pumpu u Doboju
Automobilom demolirao benzinsku pumpu u Doboju
Srna

DOBOJ - Dvadesetsedmogodišnji Aleksa Đukić teže je povrijeđen u naselju Podnovlje kada je automobilom uletio u benzinsku pumpu "Mako", potvrđeno je Srni iz Centra javne bezbjednosti Doboj.

Iz dobojske bolnice Srni je saopšteno da je Đukić zadržan u bolnici zbog povreda grudnog koša i glave.

Saobraćajna nezgoda dogodila se kada je Đukić automobilom uletio u benzinsku pumpu, srušivši pri tom betonski stub i tri aparata za točenje goriva.

Najčitanije