Hronika

Automobilom udario u betonski stub, saputnica povrijeđena

Automobilom udario u betonski stub, saputnica povrijeđena
Automobilom udario u betonski stub, saputnica povrijeđena
S.V.

DOBOJ - U mjestu Botajica, opština Modriča, došlo je do saobraćajne nesreće nakon slijetanja automobila sa puta i jedna osoba je teže povrijeđena, navodi se iz CJB Doboj.

Nesreća se desila na lokalnom putu kada je automobil marke „golf“ kojim je upravljao V.K. iz pomenutog mjesta, iz neutvrđenih razloga prešao na lijevu stranu, sletio s puta i udario u betonski stub od električne energije.

U nezgodi, saputnica S.K. zadobila je teške tjelesne povrede.

"Uviđaj su  izvršili policijski službenici Policijske stanice Modriča. Obaviješten je dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Doboj, koji je događaj okvalifikovao kao krivično djelo „Ugrožavanje javnog saobraćaja“", navodi se u saopštenju CJB Banjaluka.

Najčitanije