SARAJEVO - U sarajevskom Aerodromskom naselju bačena je eksplozivna naprava, a tom prilikom nije bilo povrijeđenih, rečeno je Srni iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Kantona Sarajevo.
Portparol kantonalnog MUP-a Mersiha Novalić precizrala je da je prilikom eksplozije nastupila materijalna šteta na fasadi kuće i na jednom putničkom vozilu.
Ona je dodala da su pripadnici MUP-a na terenu i vrše uviđaj, nakon kojeg će biti poznato bviše informacija o slučaju.
Eksplozija ulici Andreja Andrejevića prijavljena je jutros u 02.40 sati.