Hronika

Banjalučani uhapšeni zbog krađe

Banjalučani uhapšeni zbog krađe
Banjalučani uhapšeni zbog krađe
Srna

BANJALUKA - Dvojica muškaraca iz Banjaluke čiji su inicijali V.M. /23/ i M.G. /26/ uhapšeni su zbog sumnje da su iz kuće Muhameda Mehmedbašića iz ovog grada ukrali 1.000 KM, u različitim apoenima.

Teška krađa dogodila se juče između 16.00 i 18.30 časova, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.

O svemu je obaviješteno banjalučko Okružno tužilaštvo, a u toku je kriminalistička obrada nad uhapšenim licima. 

Najčitanije