Hronika

Banjalučani uhapšeni zbog tuče

Banjalučani uhapšeni zbog tuče
Foto: Ilustracija | Banjalučani uhapšeni zbog tuče

BANJALUKA - Banjalučani D.S. (26) i Z.B. (22) uhapšeni su zbog sumnje da su učestvovali u tuči u Banjaluci.

Osumnjičeni su počeli tuču u ugostiteljskom objektu, a zatim je nastavili ispred objekta nešto poslije 19.00 časova sinoć u Patrinoj ulici, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka. 

Iz policije dodaju da je alkotestiranjem kod oba lica utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu. 

Na licu mjesta je obavljen uviđaj, a o svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka koji je naredio da se protiv osumnjičenih, dostavi izvještaj nadležnom tužilaštvu za krivično djelo učestvovanje u tuči. 

Najčitanije