Hronika

Banjalučanin (18) uhapšen zbog droge

Banjalučanin (18) uhapšen zbog droge
Banjalučanin (18) uhapšen zbog droge
Srna

LAKTAŠI - Policija je u Laktašima uhapsila Banjalučanina D.Ć. (18) kod koga je pronašla šest pakovanja marihuane od ukupno šest grama.

Banjalučanin je uhapšen sinoć u 23.15 časova kada je krenuo na narodni zbor u Laktaše, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti (CJB) Banjaluka.

Droga je pronađena kod D.Ć. u kutiji od cigareta.

Banjalučanin je osumnjičen da je počinio krivično djelo "neovlašćena proizvodnja i promet opojnih droga". O ovom slučaju obaviješten je dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka.

Najčitanije