Hronika

Banjalučanin imao udes pa naduvao više od dva promila

Banjalučanin imao udes pa naduvao više od dva promila
Foto: Arhiva/Ilustracija | Banjalučanin imao udes pa naduvao više od dva promila

LAKTAŠI - Pripadnici Policijske stanice Laktaši juče su uhapsili D.Č. iz Banjaluke, jer je, vozeći pijan, učestvovao u saobraćajnoj nezgodi.

 "Ispitivanjem na prisustvo alkohola kod tog lica utvrđeno je 2,11 g/kg alkohola u organizmu", rečeno je iz policije.

U ovoj saobraćajnoj nezgodi, kako su dodali iz policije, nije bilo povrijeđenih.

Najčitanije