Hronika

Banjalučanin oštetio izloge ugostiteljskog objekta i mesnice

Banjalučanin oštetio izloge ugostiteljskog objekta i mesnice
Banjalučanin oštetio izloge ugostiteljskog objekta i mesnice
Srna

BANJALUKA - Banjalučanin čiji su inicijali M.K. /35/ uhapšen je nakon što je u Banjaluci oštetio izloge ugostiteljskog objekta "Zlatna kruna" i mesnice "Kod Peđe".

M.K. je krivično djelo oštećenje tuđe stvari počinio noćas u banjalučkom naselju Lazarevo, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.

U toku je kriminalistička obrada, a dalje postupanje prema M.K. biće vršeno po instrukcijama postupajućeg tužioca.

Muškarac čiji su inicijali B.R. /27/ iz Banjaluke uhapšen je nakon što je

ukrao oko 1.000 KM od pazara iz ugostiteljskog objekta "Siti pab" u centru Banjaluke.

Kod osumnjičenog za krađu, koja je počinjena u noći između petka i subote, pronađen je dio novca koji će biti vraćen vlasniku.

Nakon kriminalističke obrade lice B.R. je pušteno na slobodu, a policija će nadležnom tužilaštvu podnijeti izvještaj za krivično djelo krađa. 

Najčitanije