BANJALUKA - Banjalučanin čiji su inicijali M.K. /35/ uhapšen je nakon što je u Banjaluci oštetio izloge ugostiteljskog objekta "Zlatna kruna" i mesnice "Kod Peđe".
M.K. je krivično djelo oštećenje tuđe stvari počinio noćas u banjalučkom naselju Lazarevo, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
U toku je kriminalistička obrada, a dalje postupanje prema M.K. biće vršeno po instrukcijama postupajućeg tužioca.
Muškarac čiji su inicijali B.R. /27/ iz Banjaluke uhapšen je nakon što je
ukrao oko 1.000 KM od pazara iz ugostiteljskog objekta "Siti pab" u centru Banjaluke.
Kod osumnjičenog za krađu, koja je počinjena u noći između petka i subote, pronađen je dio novca koji će biti vraćen vlasniku.
Nakon kriminalističke obrade lice B.R. je pušteno na slobodu, a policija će nadležnom tužilaštvu podnijeti izvještaj za krivično djelo krađa.