BANJALUKA - Ž.J. iz Banjaluke osumnjičen je da je u Ulici Franca Šuberta ukrao novčanik sa novcem i dokumentiuma, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.
"Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka, u subotu su identifikovali i lišili slobode Ž.J. iz Banjaluke, zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo krivično djelo Krađa", navedeno je u saopštenju.
Dodaju da je na nadležnoj policijskoj stanici, istog dana, od strane oštećenog lica, prijavljeno je, da je u ulici Franca Šuberta u Banjaluci ukraden novčanik sa novcem i dokumetima.
"Kod navedenog lica pronađen je i oduzet novčanik sa novcem i dokumetima, a koji je vraćen vlasniku", ističu u saopštenju.