Hronika

Banjalučanin prisvojio nađenu torbicu sa novcem i službenim pečatima

Banjalučanin prisvojio nađenu torbicu sa novcem i službenim pečatima
Banjalučanin prisvojio nađenu torbicu sa novcem i službenim pečatima
Srna

BANJALUKA - Banjalučanin čiji su inicijali M.R. uhapšen je zbog sumnje da je pronašao i prisvojio torbicu u vlasništvu lica A.A. iz Banjaluke u kojoj su se nalazili novac, mobilni telefon i službeni pečati dvije firme, čime je pričinio materijalnu štetu od 15.000 KM.

Banjalučanin je torbicu pronašao 29. aprila, a policija ga je uhapsila juče oko 9.00 časova.

On je osumnjičen za krivično djelo utaja, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.

Nakon završene kriminalističke obrade, lice M.R. pušteno je na slobodu, a protiv njega će biti podnesen izvještaj nadležnom tužilaštvu.

Najčitanije