MOSTAR – Prilikom provale u kiosk za prodaju ribe u Drežnici, pored puta M17, patrola policije PS Sjever zatekla je Banjalučanina, priopćeno je iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije.
E.O. iz Drežnice kod Mostara u utorak je prijavio PS Sjever da mu je netko provalio u kiosk za prodaju ribe. Po izlasku na mjesto događaja policijska patrola je u unutrašnjosti objekta zatekla P.S. (1963.) iz Banja Luke.
P.S. je priveden u PS Sjever, a o svemu je upoznat nadležni tužitelj.