BANJALUKA - Pripadnici Policijske uprave Banjaluka juče su uhapsili Banjalučanina T.M., jer je oko 18.45 u ovom gradu, upravljajući vozilom, pijan učestvovao u saobraćajnoj nezgodi.
Nakon nezgode, kako je potvrđeno iz policije, on je alkotestiran.
"Kod T.M. je utvrđeno prisustvo od 1,65 g/kg alkohola u organizmu", naveli su iz policije.