Hronika

Banjalučanin uhapšen zbog krađe automobila

Banjalučanin uhapšen zbog krađe automobila
Banjalučanin uhapšen zbog krađe automobila
Srna

BANJALUKA - Pedesetčetvorogodišnjak iz Banjaluke čiji su inicijali B.S. uhapšen je nakon što je u ovom gradu sa parking prostora u Ulici kralja Petra Drugog Karađorđevića ukrao vozilo "golf dva".

Iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka saopšteno je da je B.S. uhapšen juče oko 23.10 časova u NJegoševoj ulici.

Ukradeni "golf dva" je odmah vraćen vlasniku, a o svemu je obaviješteno banjalučko Okružno tužilaštvo.

Nakon kriminalističke obrade uhapšeni B.S. je pušten na slobodu, a protiv njega slijedi izvještaj nadležnom tužilaštvu za krivično djelo teške krađe.

Najčitanije