Hronika

Banjalučanin ukrao 90 metara kubnih šume

 Banjalučanin ukrao 90 metara kubnih šume
Banjalučanin ukrao 90 metara kubnih šume
Srna

PRIJEDOR - Banjalučanin čiji su inicijali M.K. /44/ osumnjičen je da je na području opštine Oštra Luka posjekao i ukrao ukupno više od 91 metra kubnog bukove šume.

Iz Centra javne bezbjednosti Prijedor saopšteno je da je osumnjičeni, izvršenjem ovog krivičnog djela, oštetio javno preduzeće "Šume Republike Srpske" za 9.669 KM.

Pripadnici Policijske stanice Oštra Luka danas su Okružnom tužilaštvu Banjaluka podnijeli izvještaj protiv M.K. o počinjenom krivičnom djelu šumska krađa.

Najčitanije