BANJALUKA – Banjalučka policija u petak je oduzela automobil reno kojim je upravljao Banjalučanin A.K., iako ima zabranu upravljanja vozilom kao i dug od 10.347 КM.
Zbog navedenog prekršaja i zbog bojazni da će nastaviti sa činjenjem istih od A.К. vozilo je oduzeto, te će protiv istog biti podnešen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka nadležnom sudu, saopšteno je iz Policijske uprave (PU) Banjaluka.
"Provjerom u službenim evidencijama, utvđeno je, da je navedeno lice višestruki povratnik u činjenju prekršaja, te da ima evidentiran dug u registru novčanih kazni u iznosu od 10.347 КM", saopšteno je iz PU Banjaluka.
O svemu je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda Banjaluka – Odjeljenje za prekršaje.