Hronika

Banjaluka: Dječak se objesio u potkrovlju

Banjaluka: Dječak se objesio u potkrovlju
Banjaluka: Dječak se objesio u potkrovlju
Srna

BANjALUKA - Četrnaestogodišnji dječak iz Banjaluke izvršio je samoubistvo objesivši se u potkrovlju porodične kuće, saznaje Srna u policiji Republike Srpske.

Dječak, čiji su inicijali M.I., samoubistvo je izvršio juče oko 16.00 časova u kući u Ulici Vida Nježića.

Motiv samoubistvo za sada nije poznat, a tokom uviđaja je konstatovano da nije bilo tragova nasilja na tijelu dječaka.

Najčitanije