Hronika

Banjaluka: Evakuisani učenici i profesori Gimnazije, dojava o eksplozivu

Banjaluka: Evakuisani učenici i profesori Gimnazije, dojava o eksplozivu
Banjaluka: Evakuisani učenici i profesori Gimnazije, dojava o eksplozivu
Srna, Nezavisne, FOTO: A. ČAVIĆ

BANjALUKA - Policija je evakuisala učenike i profesore Gimnazije u Banjaluci nakon što je primljena anonimna dojava da je u školi postavljena eksplozivna naprava, javlja dopisnik Srne.

Portparol Centra javne bezbjednosti Banjaluka Igor Šukalo je potvrdio da je prijava u CJB primljena u 14,00 časova i da je u toku pregled zgrade.

Novinar "Nezavisnih" javlja da je naknadno utvrđeno da je dojava o podmetnutoj eksplozivnoj napravi lažna.

Najčitanije