Hronika

Banjaluka: Fotokopiranim ljekarskim receptima podizala lijekove

Banjaluka: Fotokopiranim ljekarskim receptima podizala lijekove
Banjaluka: Fotokopiranim ljekarskim receptima podizala lijekove
Fena

BANJA LUKA - Banjalučka policija podnijela je izvještaj nadležnom tužilaštvu protiv jedne žene koja je falsifikovala ljekarske recepte i na taj način dva puta podigla lijekove u tri apoteke u tom gradu.

Osumnjičena je N.B. da je na osnovu propisana četiri recepta za lijekove od strane doktora porodične medicine, a na osnovu nalaza ljekara specijaliste, te recepte iskopirala na fotokopir aparatu u boji i to u sedamnaest primjeraka.

Te kopije recepata iskoristila je kao prave i podigla lijekove 9. i 10. novembra 2012.godine u tri apoteke u Banjaluci.

Iz CJB Banjaluka navode da se ova osoba tereti da je izvršila krivično djelo falsifikovanje isprave.

Najčitanije