Hronika

Banjaluka: Golf završio u Vrbasu

Banjaluka: Golf završio u Vrbasu
Banjaluka: Golf završio u Vrbasu
N.N.

BANJALUKA - Jutros oko 05,20 časova se vozilo marke Folksvagen Golf 1 otisnulo niz liticu u korito rijeke Vrbas u ulici Stepe Stepanovića. U vozilu nije bilo lica.

Nezgoda se desila usljed nepažnje vlasnika vozila, a kad se ostvare uslovi vozilo će se izvaditi iz vode, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.

(NN/ATV)

Najčitanije