BANJALUKA - Vozilo marke pežo 405, čiji je vlasnik Sreto Karić, izgorjelo je u subotu popodne u Ulici knjaza Miloša u Banjaluci, potvrđeno je iz policije.
Iz CJB Banjaluka su precizirali da im je taj incident prijavljen oko 18.40, te da prvi rezultati istrage pokazuju da požar nije podmetnut, već da je riječ o samozapaljenju.
U Vatrogasnoj brigadi Banjaluka potvrđeno je da su intervenisali u 18.42, te da su na licu mjesta bila dva njihova vozila.
"Požar su gasila petorica vatrogasaca, a intervencija je trajala 45 minuta", pojasnili su u Vatrogasnoj brigadi Banjaluka.
Uviđaj su obavili pripadnici CJB Banjaluka.