BANJALUKA – Dvojica maskiranih razbojnika napala su u utorak oko pola sedam ujutro vlasnika Kasina u hotelu "Bosna" u Banjaluci i oteli mu torbicu u kojoj se nalazilo 18.000 KM.
U razgovoru sa osobljem hotela nismo uspjeli da saznamo identitet napadnutog lica.
S druge strane, Okružno tužilaštvo Banjaluka saopštilo je da su naoružani maskirani razbojnici rano jutros napali radnika Kasina sa inicijalima V.K. od koga su ukrali navedenu sumu novca, nakon čega su pobjegli.
Pljačku su zabilježile kamere koje se nalaze u hotelu, te se očekuje brzo hapšenje počinitelja krivičnog djela.
Zanimljivo je to što su se pljačkaši u banjalučki hotel ušetali bez maski, a prilikom pljačke su ih imali na glavi.
Istraga je u toku.
Uskoro opširnije ...