Hronika

Banjaluka: Napao ženu u stanu i oteo 50 KM

Banjaluka: Napao ženu u stanu i oteo 50 KM
Banjaluka: Napao ženu u stanu i oteo 50 KM
Srna

BANJALUKA - Nepoznati razbojnik upao je u otključan stan u prizemlju stambene zgrade u Banjaluci, te napao vlasnicu i oteo joj 50 maraka.

Prilikom ovog razbojništva, koje se dogodilo juče u banjalučkoj Ulici Đure Đakovića, žena koja je napadnuta s leđa udarila je glavom od balkonsku ogradu i onesvijestila se. 

Razbojnik je iz torbe u dnevnoj sobi ukrao novac, a zatim pobjegao, dok je povrijeđena žena prevezena u Univerzitetski klinički centar u Banjaluci, saopšteno je iz CJB.

Razbojništvo je prijavljeno oko 8.30 časova, a policija radi na utvrđivanju identiteta počinioca.

Najčitanije