BANJALUKA - Maskirani razbojnik sa nožem u ruci opljačkao je benzinsku pumpu "Gas petrol" u Banjaluci iz koje je ukrao 200 KM, rečeno je u banjalučkom Centru javne bezbjednosti.
Razbojništvo se dogodilo sinoć u 22 sata u Karađorđevoj ulici.
Razbojnik je bio maskiran tankom pletenom kapom, a nakon što je uz prijetnju od radnika uzeo novac, pobjegao je u nepoznatom pravcu.
Izvršen je uviđaj na licu mjesta a rad na identifikovanju i pronalaženju počinioca ovog krivičnog djela je u toku, navode u CJB Banjaluka.