Hronika

Banjaluka: Nožem do 200 KM na pumpi

Banjaluka: Nožem do 200 KM na pumpi
Banjaluka: Nožem do 200 KM na pumpi
Srna

BANJALUKA - Maskirani razbojnik sa nožem u ruci opljačkao je benzinsku pumpu "Gas petrol" u Banjaluci iz koje je ukrao 200 KM, rečeno je u banjalučkom Centru javne bezbjednosti.

Razbojništvo se dogodilo sinoć u 22 sata u Karađorđevoj ulici.

Razbojnik je bio maskiran tankom pletenom kapom, a nakon što je uz prijetnju od radnika uzeo novac, pobjegao je u nepoznatom pravcu.

Izvršen je uviđaj na licu mjesta a rad na identifikovanju i pronalaženju počinioca ovog krivičnog djela je u toku, navode u CJB Banjaluka.

Najčitanije