BANJALUKA - Nepoznata osoba je sa bankomata banke iz Banjaluke sa tuđe “Visa” kartice podigla novac u iznosu od 600 KM.
Žena koja je vlasnica “Visa“ kartice prijavila je ovu krađu juče oko 12.30 sati, a novac je “podignut“ još 28. aprila oko 11.40 sati sa bankomata u banjalučkom naselju Česma.
Iz banjalučke policije su potvrdili da je u toku rad na pronalaženju izvršioca i rasvjetljavanju ovog krivičnog djela krađe.