Hronika

Banjaluka: Podigli novac sa tuđe kartice

Banjaluka: Podigli novac sa tuđe kartice
Banjaluka: Podigli novac sa tuđe kartice
Agencije

BANJALUKA - Nepoznata osoba je sa bankomata banke iz Banjaluke sa tuđe “Visa” kartice podigla novac u iznosu od 600 KM.

Žena koja je vlasnica “Visa“ kartice prijavila je ovu krađu juče oko 12.30 sati, a novac je “podignut“ još 28. aprila oko 11.40 sati sa bankomata u banjalučkom naselju Česma.

Iz banjalučke policije su potvrdili da je u toku rad na pronalaženju izvršioca i rasvjetljavanju ovog krivičnog djela krađe.


 

Najčitanije