Hronika

Banjaluka: Radnik upao u Vrbas

Banjaluka: Radnik upao u Vrbas
Banjaluka: Radnik upao u Vrbas
N.N.

BANJALUKA - Jedan od radnika koji su angažovani na sanaciji starog motela kod Ilidžanskog mosta u naselju Srpske Toplice u Banjaluci upao je u Vrbas, saznaje ATV.

Kako saznajemo prilikom pada radnik je zadobio povrede, ali još nema informacija o težini tih povreda.

Ekipa Hitne pomoći je na terenu, a zbog nepristupačnosti terena radnika koji je na nosilima iz Vrbasa se izvuči pripadnici Ronilačkog kluba "Buk" iz Banjaluke.

Najčitanije