Hronika

Banjaluka: Razbojnik oteo 1.174 KM iz apoteke

Banjaluka: Razbojnik oteo 1.174 KM iz apoteke
Banjaluka: Razbojnik oteo 1.174 KM iz apoteke
Srna

BANjALUKA - Maskirani razbojnik sinoć je oko 19.20 oteo 1.174 KM iz apoteke u Ulici Gavrila Principa u Banjaluci.

Razbojnik ušao u apoteku sa fantomkom na glavi i od radnice uz prijetnju vatrenim oružjem oteo ovaj iznos, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.

Policijski službenici rade na rasvjetljavanju razbojništva.

Najčitanije