BANjALUKA - Maskirani razbojnik sinoć je oko 19.20 oteo 1.174 KM iz apoteke u Ulici Gavrila Principa u Banjaluci.
Razbojnik ušao u apoteku sa fantomkom na glavi i od radnice uz prijetnju vatrenim oružjem oteo ovaj iznos, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
Policijski službenici rade na rasvjetljavanju razbojništva.