Hronika

Banjaluka: Škodom se zabio u stub

Banjaluka: Škodom se zabio u stub
Banjaluka: Škodom se zabio u stub
Nikola Morača, Foto: G. Šurlan

BANJALUKA - U saobraćajnoj nezgodi nedaleko od zgrade Vlade RS u petak poslijepodne povrijeđen je vozač škode oktavie.

Uzrok nezgode biće utvrđen nakon istrage, a prema nezvaničnim informacijama to je neprilagođena brzina i klizav kolovoz.

Nezgoda je policiji prijavljena oko 14.30 časova u ulici Mladena Stojanovića.  Očevici su ispričali da je vozač škode izgubio kontrolu nad automobilom i u punoj brzini udario u stub rasvjete pored ceste.

Od siline udara auto je uništen, a puklo je i staklo na vozačevim vratima na kojima su bili vidljivi tragovi krvi.

Identitet povrijeđenog vozača za sada nije poznat.

Najčitanije