BANJALUKA - U saobraćajnoj nezgodi nedaleko od zgrade Vlade RS u petak poslijepodne povrijeđen je vozač škode oktavie.
Uzrok nezgode biće utvrđen nakon istrage, a prema nezvaničnim informacijama to je neprilagođena brzina i klizav kolovoz.
Nezgoda je policiji prijavljena oko 14.30 časova u ulici Mladena Stojanovića. Očevici su ispričali da je vozač škode izgubio kontrolu nad automobilom i u punoj brzini udario u stub rasvjete pored ceste.
Od siline udara auto je uništen, a puklo je i staklo na vozačevim vratima na kojima su bili vidljivi tragovi krvi.
Identitet povrijeđenog vozača za sada nije poznat.