BANJALUKA - Na magistralnom putu Banjaluka - Klašnice teško je povrijeđen pješak kada ga je udario moped kojim je upravljalo lice čiji su inicijali P.D. /27/ iz Banjaluke, rečeno je Srni u banjalučkom Centru javne bezbjednosti.
Nezgoda se dogodila sinoć u 20.15 časova u mjestu Rakovačke bare.
Povrijeđeni je odmah nakon nezgode prevezen na hirurgiju Kliničkog centra Banjaluka na dalje liječenje.
Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Banjaluka.