BANJALUKA - U saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila u Banjaluci teško je povrijeđena 79-godišnja pješakinja.
Ovu staricu je oko 19.55 sati udario automobil „audi“ kojim je upravljao S.V. (1990.) iz Banjaluke.
Povrijeđenoj je ukazana medicinska pomoć u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
Istraga o ovoj saobraćajnoj nesreći je u toku.