Hronika

Banjaluka: U pucnjavi u bašti kafića ranjene dvije osobe

Banjaluka: U pucnjavi u bašti kafića ranjene dvije osobe
Banjaluka: U pucnjavi u bašti kafića ranjene dvije osobe
N.N.

BANJALUKA - U banjalučkom naselju Kočićev vijenac, u bašti kafića "Osirija", sinoć je došlo do pucnjave u kojoj su, kako nezvanično saznajemo, ranjene dvije osobe.

Pucnjava se dogodila oko 21 čas, nakon čega su službenici Centra javne bezbjednosti Banjaluka započeli sa uviđajem.

Kako se saznaje, ubrzo nakon pucnjave policija je privela nekoliko osoba, za koje se sumnja da su povezane sa incidentom.

Više informacija o obračunu trebalo bi da bude poznato kada se završi uviđaj.

Uskoro opširnije...

Najčitanije