BANJALUKA - Banjalučka policija uhapsila je N.M. iz Banjaluke zbog postojanja sumnje da je nanio tjelesne povrede licima D.R. i V.D., a nakon kriminalističke obrade uhapšeni je pušten.
Protiv N.M. slijedi izvještaj Okružnom tužilaštvu Banjaluka za počinjeno krivično djelo tjelesne povrede.
N.M. je uhapšen juče oko 2.30 časa u banjalučkoj Ulici Skendera Kulenovića.
Policiji u Banjaluci, 25 minuta prije toga, obratio se dežurni dispečer Službe hitne pomoći i prijavio da su se za ljekarsku pomoć obratila dva lica sa tjelesnim povredama.
Policijski službenici su u prostorijama Službe hitne pomoći obavili razgovor sa povrijeđenima, a D.R. i V.D. naveli su da im je u jednom ugostiteljskom objektu u Banjaluci povrede nanijelo lice sa inicijalima N.M.
Na licu mjesta je izvršen uviđaj, saopšteno je iz banjalučkog Centra javne bezbjednosti.