BANJALUKA - Dva lica uhapšena su noćas pri pokušaju pljačke kioska "Glasa Srpske" u Banjaluci, rečeno je Srni u banjalučkom Centru javne bezbjednosti.
Policija je kradljivce zatekla pored kioska u Ulici Dragiše Vasića iz koga su pokušali da ukradu artikle.
Uhapšena su lica čiji su inicijali B.Z. i N.M. iz Banjaluke, nad kojima se još vrši kriminalistička obrada nakon čega će biti pušten na slobodu.
Protiv ovih lica biće dostavljen izvještaj nadležnom tužilaštvu za krivično djelo teška krađa u pokušaju.