Hronika

Banjaluka: Vozač golfa poginuo nakon udara u banderu

Banjaluka: Vozač golfa poginuo nakon udara u banderu
Banjaluka: Vozač golfa poginuo nakon udara u banderu
Srna

BANJALUKA - Četrdesetjednogodišnji Aleksandar Pavlović iz Čelinca poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila rano jutros na putu Banjaluka - Čelinac, u banjalučkom naselju Vrbanja, potvrđeno je u Centru javne bezbjednosti (CJB).

Saobraćajna nesreća dogodila se jutros oko dva časa kada je automobil marke golf 2, kojim je nastradali upravljao iz, za sada, neutvrđenih razloga krećući se iz pravca Banjaluke sletio s kolovoza i udario u banderu.

Pavlović je preminuo na mjestu nesreće. U vrijeme nesreće on je bio sam u automobilu.

Uviđaj su izvršili pripadnici CJB Banjaluka.

U CJB Banjaluka potvrđeno je da je sinoć oko 22 časa nepoznato maskirano lice uz prijetnju automatskom puškom od radnice marketa "Diona" u Ulici Stepe Stepanovića u Banjaluci ukralo 3.500 KM.

Potraga za počiniocem ovog razbojništva je u toku.

Najčitanije