Hronika

Beba povrijeđena u sudaru tri vozila kod Banjaluke

Beba povrijeđena u sudaru tri vozila kod Banjaluke
Beba povrijeđena u sudaru tri vozila kod Banjaluke
Dragan SLADOJEVIĆ

BANJALUKA - Beba, čiji identitet još nije poznat, povrijeđena je danas u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u kanjonu Tijesno kod Banjaluke, saznaju "Nezavisne".

Prema nekim izvorima, osim bebe, povrijeđena je još jedna osoba, ali to iz policije još ne mogu potvrditi.

U nezgodi na magistralnom putu Banjaluka - Jajce, kod sela Karanovac, kako saznajemo, učestvovala su tri vozila, od kojih je jedno sa hrvatskim registarskim tabicama.

Jedno od automobila je, navnodno, nakon sudara udarilo u stijenu. Na licu mjesta nalaze se ekipe Službe hitne pomoći i policije. Ljekari u Službi hitne pomoći Banjaluka kažu da se njihovo vozilo još nije vratilo sa mjesta nezgode.

Potvrdili su da, prema dojavi, u ovom sudaru ima dvoje povrijeđenih, ali nisu mogli da navedu o kakvim povredama je riječ.

U CJB Banjaluka "Nezavisnim" su kazali da je uviđaj u toku, tako da ne mogu dati više detalja.

Agencija Srna objavila je da je u ovoj nezgodi petoro ljudi lakše povrijeđeno, među kojima i jedna djevojčica.

Najčitanije