Hronika

Biciklista uhapšen zbog vožnje u pijanom stanju

Biciklista uhapšen zbog vožnje u pijanom stanju
Biciklista uhapšen zbog vožnje u pijanom stanju
N.N.

MODRIČA - Muškarac čiji su inicijali M.K. iz Modriče priveden je nakon što je policija utvrdila da je pijan vozio bicikl, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

U policiji navode da je M.K. kontrolisan u Ulici Riste Mikičića i da mu je utvrđena količina alkohola u organizmu od 2,36 promila. 

Po prestanku razloga za zadržavanje, M.K. je pušten na slobodu i izdat mu je prekršajni nalog. 

Sličan slučaj dogodio se prije manje od mjesec dana u Brodu kada je muškaracM.L. sa područja opštine Brod lišen slobode nakon što je kontrolom saobraćaja u ovom gradu utvrđeno da je vozio bicikl pod dejstvom alkohola.

Kod njega je tada izmjereno 2,09 promila alkohola u krvi.

Najčitanije