BIJELJINA - Dva automobila udarila su večeras u Bijeljini biciklistu koji je sa slomljenom nogom zadržan na liječenju, potvrđeno je Srni u policiji.
Povrijeđeno je lice sa inicijalima J.P. /78/ iz bijeljinskog naselja Dvorovi, gdje se i dogodila saobraćajna nesreća.
Prema svjedočenju očevidaca, jedan automobil je udario biciklistu i odbacio ga na drugi automobil, a jedan od vozača pobjegao je sa mjesta nesreće.
Prema policijskim podacima, sa mjesta nesreće pobjegao je vozač "golfa dva", dok je drugi učesnik u ovoj saobraćajnoj nesreći, lice sa inicijalima S.M, vozač "fijata".