Hronika

Bijeljina: Nakon džipa, izgorio i audi istog vlasnika

Bijeljina: Nakon džipa, izgorio i audi istog vlasnika
Bijeljina: Nakon džipa, izgorio i audi istog vlasnika
Srna

BIJELJINA - U Bijeljini je noćas izgorio automobil "audi šest" vlasnika M.G, kome je nedavno na isti način uništen "džip".

Požar na automobilu ugasili su vatrogasci u 1.50 časova, potvrđeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Bijeljina.

Incident se dogodio u Ulici Filipa Višnjića, na parkingu preko puta zgrade u kojoj živi vlasnik automobila, kao što se dogodilo i u prethodnom slučaju.

Vlasnik dva automobila koji su izgorjeli u roku od mjesec dana je vlasnik firme u Bijeljini koja se bavi prodajom i popravkom računara.

Najčitanije