BIJELJINA - Direktor bijeljinske firme „Velefarm“ čiji su inicijali M.V. prijavio je policiji da su iz komapnije ukradeni farmaceutski proizvodi, kancelarijski materijal i automobil „škoda oktavija“ u vlasništvu firme.
Nepoznati lopovi su u periodu od 5. maja do juče, kada je prijavljena krađa, promijenili katanac na ulaznoj kapiji, provalili vrata firme i počinili krađu, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti.
Obavljen je uviđaj i policija radi na pronalasku izvršioca.