BIJELjINA - Bijeljinska policija privela je dva maloljetnika koja su iz prodavnice "Orčevac" ukrala prehrambenu robu i nešto malo novca, potvrdio je danas Srni portparol Centra javne bezbjednosti Bijeljina Dragomir Perić.
Prodavnica, koja se nalazi u blizini zelene pijace u Bijeljini, opljačkana je noćas.
Perić kaže da su pripadnici Policijske stanice Bijeljina poslije operativnog rada priveli dva maloljetna lica kod kojih su pronađene otuđene stvari.
Protiv njih će biti podnesen izvještaj Okružnom tužilaštvu u Bijeljini.