BIJELJINA - U Bijeljini je sinoć izbio požar na automobilu "audi A6" koji je bio parkiran ispred zgrade vlasnika čiji su inicijali Ž.J. /49/, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti.
Požar su primijetili prolaznici u 21. 20 časova u NJegoševoj ulici u centru grada, koji su iz obližnje trgovine uzeli protivpožarni aparat i ugasili vatru na prednjem dijelu automobila.
Vlasnik auta, penzionisani pripadnik MUP-a, rekao je Srni da je požar najvjerovatnije namjerno izazvan tako što je na haubu automobila bačena zapaljena plastična flaša.
U toku je uviđaj i potraga za počiniocima koji se terete za izazivanje opšte opasnosti.
Ovo je treći požar na autu u Bijeljini od početka godine, a svi su se dogodili u proteklih mjesec dana. /kraj/ljb/pn/foto