Hronika

Bijeljina: U kafiću izboden nožem

Bijeljina: U kafiću izboden nožem
Bijeljina: U kafiću izboden nožem
Srna

BIJELJINA - Jedna osoba ubodena je nožem u grudi u tuči koja je večeras izbila u kafiću "Kod kralja" u centru Bijeljine, potvrđeno je u bijeljinskom Centru javne bezbjednosti.

Riječ je o licu čiji su inicijali M.S. Povrijeđenom je ukazana medicinska pomoć i on nije životno ugrožen.

Prema riječima dežurnog operativnog, policiju je o tuči u kafiću, u kojoj su učestvovali M.S. i P.C, telefonom obavijestila ženska osoba A.M.

U toku je rad policije na rasvjetljavanju ovog slučaja.

Najčitanije