BIJELJINA - Pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Bijeljina uhapsili su sinoć biciklistu M.A. koji je bio vidno pijan, potvrđeno je "Nezavisnim" iz policije.
Njega su prethodno uočili policajci, a nakon što su ga zaustavili, odbio je alkotestiranje.