BIJELJINA - Zvornička policija uhapsila je dvoje lica zbog sumnje da su iz pekare "Miks" u Zvorniku ukrali fiskalnu kasu, mikrotalasnu peć i sitni alat.
Uhapšena su lica čiji su inicijali J.S. i S.H. iz Zvornika zbog sumnje da su u noći između 7. na 8. mart provalili u pekaru, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Protiv ovih lica, koja su uhapšena u utorak, biće podnesen izvještaj Okružnom tužilaštvu Bijeljina zbog teške krađe.