BIJELJINA - Bijeljinska policija otkrila je lice iz Srbije čiji su inicijali G.M. koje je, u više navrata na području grada, kralo akciznu i luksuznu robu.
G.M. je u januaru u tržnim centrima u Bijeljini krao razne proizvode vrijedne 5.000 KM, a samo u jednoj krađi iz tržnog centra otuđio je parfeme i kozmetiku vrijedne više od 4.200 KM, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Bijeljina.
U saopštenju policije navedeno je da je tokom kriminalističke obrade lice priznalo izvršenje krivičnih djela, a otuđene predmete je čuvao kod sebe.
Nakon dokumentovanja predmeta, nadležnom tužilaštvu biće podnesen izvještaj protiv G.M. zbog sumnje da je počinio krivično djelo teška krađa.