BIJELJINA - Muškarac iz Bijeljine M.P. uhapšen je jer je pijan upravljao vozilom i ometao policajce u vršenju dužnosti.
Iz Policijske uprave Bijeljina saopšteno je da je policija juče kontrolisala automobil pasat, kojim je upravljao M.P, koji je bio u vidno alkoholisanom stanju i ometao policiju u vršenju službenih radnji.
Kod M.P. je alkotestiranjem utvrđeno 2,25 promila alkohola u krvi.