Hronika

Bijeljinac vozio pijan pa ometao policiju

Bijeljinac vozio pijan pa ometao policiju
Foto: Ilustracija | Bijeljinac vozio pijan pa ometao policiju

BIJELJINA - Muškarac iz Bijeljine M.P. uhapšen je jer je pijan upravljao vozilom i ometao policajce u vršenju dužnosti.

Iz Policijske uprave Bijeljina saopšteno je da je policija juče kontrolisala automobil pasat, kojim je upravljao M.P, koji je bio u vidno alkoholisanom stanju i ometao policiju u vršenju službenih radnji.

Kod M.P. je alkotestiranjem utvrđeno 2,25 promila alkohola u krvi. 

Najčitanije